Sužinokite daugiau apie mus

Sužinokite daugiau apie mus
Cosibella - tai daugiau nei internetinė parduotuvė
Cosibella sukurta iš aistros grožiui ir troškimo pasirūpinti kiekvieno priežiūros mėgėjo poreikiais. Pasaulyje, kuriame gyvenimo tempas nuolat greitėja, o kasdienybė reikalauja iš mūsų nuolat tobulėti, priežiūra tapo ne tik grožio ritualu, bet ir sielos bei kūno atgaivos akimirka.
Cosibella tai daugiau nei internetinė parduotuvė ̶ tai vieta, kurioje kiekvienas, nepriklausomai nuo odos tipo ar individualių poreikių, gali atrasti sau tinkančią kosmetiką.
Skaityti daugiau
Cosibeauty
Kodėl mes?
Mūsų platų gaminių asortimentą sudaro populiarūs prekių ženklai iš viso pasaulio. Mūsų misija ̶ visų pirma, padėti sukurti sąmoningą ir veiksmingą priežiūrą, kuri teiktų džiaugsmą ir matomus rezultatus.
Dėka augančio populiarumo mūsų komanda dinamiškai plėtėsi, priimdama daugiau darbuotojų. Šiandien, be Lenkijos, dirbame Slovakijoje, Čekijoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Lietuvoje ir Latvijoje. Ir ties tuo neketiname sustoti! Nuolat tobulėjame. Šiuo metu esame komanda, kurioje kiekvienas iš mūsų rūpinasi skirtingu pardavimo proceso elementu, kad galėtume pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės kosmetiką, bet ir veiksmingą bei sklandų aptarnavimą.
Skaityti daugiau
Cosibeauty map

el. parduotuvės „Cosibella” atidarymas

2014
2017

pirmoji Lenkijoje pradeda bendradarbiauti su geriausiai parduodamu prekių ženklu „The Ordinary”

peržengta stebuklinga 10 000 užsakymų riba, Ukrainos el. parduotuvės atidarymas

2019
2020

Čekijos el. parduotuvės atidarymas

nuosavo prekių ženklo „SkinTra” įvedimas į rinką, pirmosios stacionarios parduotuvės - „Cosibella Corner” - atidarymas, Slovakijos el. parduotuvės atidarymas

2021
2022

Vokietijos ir Vengrijos el. parduotuvių atidarymas

Lietuvos, Austrijos ir Latvijos el. parduotuvių atidarymas, prekių ženklo „HairTry” įvedimas į rinką

2023
2024

Rumunijos el. parduotuvės atidarymas

Mūsų vertybės
Cosibelloje tikime, kad sėkmės raktas yra mūsų pagrindinės vertybės, kurios lemia kiekvieną mūsų verslo aspektą. Visų pirma, didžiausią dėmesį skiriame bendradarbiavimui ̶ suprantame, kad tik komandinio darbo ir abipusės paramos dėka galime pasiekti savo tikslus ir patenkinti klientų iš viso pasaulio lūkesčius. Sąžiningumas ir atviras bendravimas mums yra esminiai dalykai kuriant tvarius ryšius tiek pačioje organizacijoje, tiek su partneriais ir klientais. Tikime, kad veiklos skaidrumas ir atvirumas pokalbiams yra būtini abipusiam supratimui.
Mums ne mažiau svarbi ir ekologija ̶ mūsų gaminių asortimente dominuoja draugiški aplinkai produktai, o kasdieniniame darbe stengiamės kuo labiau sumažinti neigiamą poveikį planetai. Vadovaudamasi šiomis vertybėmis, Cosibella ne tik tiekia aukštos kokybės kosmetiką, bet ir prisideda prie geresnės ateities kūrimo.
Skaityti daugiau
ŽIŪRĖTI
Cosibeauty
Nuosavi prekių ženklai
Siūlome savo prekių ženklus, kuriuos bendromis jėgomis kuria mūsų kosmetologai. Tai mūsų pasididžiavimas, nes žinome, kad šie produktai yra mūsų aistros, atsidavimo ir patirties rezultatas.
Mūsų iniciatyva buvo sukurta SkinTra, skirta veido odos priežiūrai, bei HairTry ̶ plaukų priežiūros linija. Kviečiame atrasti mūsų gaminius ir kartu su mumis patirti šią nepakartojamą odos priežiūros kelionę.
Skaityti daugiau
ŽIŪRĖTI
Cosibeauty Skintra
pixel