Ekologija

ECOSIBELLA Būkite ekologiški kartu su mumis Nenorime prisidėti prie mūsų planetos naikinimo.

Norime prisidėti prie “mūro”, kuris saugotų mūsų planetą nuo sunaikinimo, kūrimo.

Suprantame, kiek daug esame skolingi mus supančiai gamtai, ir suvokiame, kad žmogaus veikla dažnai jai kenkia. Ekologija ir tvarumas - tai vienintelis būdas jai padėkoti.
ekologia
ekologia
Mūsų siuntos

Užsakymai internetu dabar yra vienas populiariausių apsipirkimo būdų. Kiekvieną dieną iš internetinių parduotuvių klientams išsiunčiama milijonai siuntų. Kiekviena iš jų – tai viena pakuotė, apsauginis užpildas ar net juostelė, reikalinga jai užklijuoti. Galime tik bandyti įsivaizduoti, kiek lipnios juostelės kasdien sunaudojama, kad klientai galėtų gauti savo siuntas. Peršasi išvada, kad nors mūsų mėgstamiausias apsipirkimo būdas yra patogus ir paprastas kaip niekad, tačiau dėl jo susidaro labai daug atliekų.

„Cosibelloje“ nusprendėme, jog nenorime, kad dėl mūsų pardavimų didėtų planetos tarša. Manome, kad tradiciniai siuntų paruošimo būdai labai kenkia aplinkai. Todėl įgyvendinome įvairius ekologiškus sprendimus, kad mūsų pakuotės būtų kuo geriau perdirbamos.

Kiekvienos siuntos pagrindas yra dėžutė. Pakuotė, kurioje siunčiame Jūsų pirkinius, visada atitinka viduje esančių produktų dydį. Tokiu būdu sumažinamas dėžučių užpildo, reikalingo Jūsų prekėms apsaugoti, kiekis.

Be burbulinės pakavimo plėvelės
Užpildytos biologiškai suyrančiomis pakavimo granulėmis
Pridėta ekologiška kortelė su informacija apie mūsų pakuotės perdirbimą
Užklijuotos popierine lipnia juosta
Pagamintos iš trisluoksnio kartono
Gali tapti puikiu naminių gyvūnėlių gultu!

Visiškai atsisakėme plastiko medžiagų, naudojamų siuntų apsaugai. Pas mus nerasite burbulinės plėvelės ar populiarių oro pagalvėlių iš folijos. Pasirinkome ekologišką ir lengvai biologiškai suyrančią užpildą. Biologiškai suyrančios pakavimo granulės, kuriomis užpildomos dėžutės su užsakymais, pagamintos iš augalinės kilmės produktų. Jos visiškai kompostuojamos, todėl nesibaiminant galima mesti jas į biologinių atliekų konteinerį arba paprasčiausiai... ištirpinti vandenyje.

Lipniąją juostą pakeitėme pilka popierine lipnia juosta su kaučiuko klijais, kurią kartu su kartonu galima išmesti į popieriaus konteinerį. Kaučiuko klijai yra natūralios kilmės ir netoksiški, todėl juostelę galima perdirbti.

Internetinės parduotuvės į siuntinį dažnai prideda rinkodaros informaciją: reklaminius laikraščius arba įvairias korteles, skatinančias pirkti ateityje. Atsižvelgiant į mūsų šalies mastą, tokios informacijos pridėjimas prie siuntų reiškia daugybę tonų papildomų atliekų kiekvieną dieną. Todėl mes prie kiekvieno užsakymo pridedame tik padėkos kortelę, atspausdintą ant perdirbto popieriaus. Be to, ant kortelės rasite trumpą informaciją apie mūsų ekologines iniciatyvas.

Pažiūrėkite, kaip supakuojame Jūsų užsakymus
ECOSIBELLA
Žinome, kad pokyčiai prasideda nuo mūsų pačių ir mūsų kasdienių pasirinkimų. Kiekvienas galime namuose ugdyti naujus aplinkai draugiškus įpročius. Pradėkite nuo paprasčiausių dalykų: vienkartinius maišelius keiskite medvilniniais, vėdindami butą užsukite radiatorius ir vietoj ilgo gulėjimo vonioje rinkitės greitą dušą. Bet dabar ne apie tai! Norime parodyti, ką darome mes pas save, kad mūsų biuras ir sandėlis būtų draugiški aplinkai.
Eko sandėlis
Visų pirma, rūšiavimas – rūpinamės, kad visos atliekos patektų į atitinkamą vietą. Jūsų užsakymą supakuojame be plastiko ir nereikalingų pakuočių, o siunta užpildoma biologiškai suyrančiomis pakavimo granulėmis. Taip pat mažiname popierinių rankšluosčių naudojimą – naudojame medvilninius, kurie yra ne tik higieniški, bet ir daugkartinio naudojimo.

Kaip ir biure, spausdiname tik ant perdirbto popieriaus. Neįmanoma įsivaizduoti sandėlio veiklos be energijos sąnaudų, kurioms paprastai naudojami gamtiniai ištekliai ir didinama aplinkos tarša. Didžiuojamės, kad ir čia elgiamės kitaip – Motinos Žemės labui. Pasirašėme sutartį dėl žaliosios energijos, t. y. energijos iš atsinaujinančių šaltinių.
Ekologiškas biuras, tai yra, darbas iš namų
Visų pirma, naudojame tik perdirbtą popierių – tai didelis pokytis, atsižvelgiant į mūsų spausdinamų dokumentų kiekį. Panaudodami jau esamas žaliavas neprisidedame prie miškų kirtimo. Kitas sprendimas – nuotolinis darbas, kuris naudingas ir mums, ir planetai.

Mums nereikia keltis anksčiau, o tuo pačiu metu nesunaudojame kenksmingo kuro, kuris didžiąja dalimi yra atsakingas už šiltnamio efektą. Be to, naudojame ekologiškus tušinukus ir pieštukus, kurie gaminami iš kitų medžiagų. Biure taip pat vykdome įvairias surinkimo akcijas: elektronikos atliekų, plastikinių kamštelių. Tikime, kad bet kokioms atliekoms galima suteikti naują gyvenimą ir paversti jas nauju produktu.
Bendradarbiavimas su „Las Na Zawsze“
„Cosibelloje“ mąstome ekologiškai ir darome viską, ką tik galime, kad padėtume gamtai. Būtent todėl iįsipareigojome remti fondą „Las Na Zawsze“ – organizacija, kuri visoje Lenkijoje sodina naujus ir saugo senus miškus.

Norėdami išmokti, kaip geriausiai padėti gamtai, Fondo įkūrėjai savo lėšomis pasodino pirmąjį mišką.
Bendradarbiavimas su „Plastic Bank“
Pradėjome bendradarbiavimą su „Plastic Bank“ – organizacija, kuri surenka plastiką iš paplūdimių prieš jam patenkant į vandenis.

Kiekvienas mūsų parduotuvėje pateiktas užsakymas – tai vienas buteliukas, kuris bus surinktas ir perdirbtas.
Bendradarbiavimas su „UN Carbon Offset“
„Cosibella“ nėra tik verslo projektas. Vykdydami savo veiklą siekiame daryti teigiamą poveikį mūsų planetos ekosistemai. Kaip ir kiekvienas verslas, paliekame anglies pėdsaką – į atmosferą išmetamo anglies dioksido pavidalu.

Dedame daug pastangų, kad mūsų veikla darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai.
Sužinokite daugiau apie prekių ženklus, kurie yra EKO!

Žinome, koks svarbus yra aplinkos tausojimas, todėl remiame prekių ženklus, kurie renkasi ekologinius pokyčius. Kartais būna tai didžiuliai žingsniai, visiškai pakeičiantys įmonės veiklą, o kartais – nedideli žingsneliai, kuriais nustatoma nauja vystymosi kryptis. Nesvarbu, koks didelis būtų šių iniciatyvų mastas, tikime, kad pokyčiai yra naudingi. Kūrėme „SkinTra” prekių ženklą žingsnis po žingsnio ir darėme viską, ką galėjome, kad mūsų produktai būtų ne tik veiksmingi, bet ir ekologiški. Prekių ženklai, kuriuos ketiname pažymėti žaliu lapeliu, yra taip pat draugiški aplinkai, nors jų vykdoma veikla nėra tokia pati.

Į ką atsižvelgėme?
Norėjome išskirti prekių ženklus, kurie rūpinasi aplinka įvairiausiais aspektais. Nėra vieno ‘būdo’, kaip saugoti gamtą, todėl mūsų vertinimo kriterijai nėra pagrįsti griežta sistema. Netrukus žaliu lapeliu bus žymimi aplinkai draugiški produktai, t. y. produktai, kurių gamybos metu padaromas kuo mažesnis neigiamas poveikis gamtai. Tai taip produktai, kurių pakuotės yra perdirbamos arba tinkamos perdirbimui, ir produktai, kuriuose nėra bereikalingų pakuočių. Daugelis išskirtų prekių ženklų remia fondus, siekiančius gerinti aplinkos būklę, ir vykdo akcijas, kuriomis siekiama mažinti produktų švaistymą. Kitas kriterijus, į kurį buvo atsižvelgta renkantis prekių ženklus, buvo produktų sudėtis. Siekiame skatinti natūralių ingredientų, turinčių vertingų savybių kasdienei priežiūrai, naudojimą. Ieškokite žalio lapelio prie gaminių ir sąmoningai rinkitės kosmetiką - dėl Jūsų ir Jūsų pasirinkimo vis daugiau prekių ženklų nusprendžia gaminti kosmetiką nekenkiant Motinai Žemei.

Mūsų prekių ženklai taip pat kuriami atsižvelgiant į ekologiją
SkinTra - Skin Transformation
Mūsų pirmasis veido ir kūno priežiūros prekių ženklas! Juo siekiama pagerinti odos išvaizdą ir būklę atliekant grožio procedūras namuose.

O kaip dėl ekologijos? Tai buvo esminis „SkinTra” projekto aspektas. Jis turėjo būti ekologiškas ir toks yra. Rudo stiklo pakuotė ne tik užtikrina kosmetikos priemonių apsaugą nuo UV spindulių, bet ir yra perdirbama. Tiesiog išmeskite tuščią pakuotę į žalią konteinerį ir viskas – netrukus ji vėl grįš į apyvartą.

Popierines etiketes taip pat galima perdirbti, nepaisant to, kad jos tebėra perdirbtos. Žinome, kad mažiau yra daugiau, todėl „SkinTra” kosmetika neturi papildomų pakuočių, o sudėtį ir visą informaciją apie produktą galite perskaityti etiketėje, atspausdintoje ant ekologiško popieriaus.

Tai reiškia, kad negaminame naujų, nereikalingų pakuočių, o tai yra svarbiausia siekiant kuo labiau sumažinti gamtos išteklių naudojimą. Kiekviena „SkinTra” prekių ženklu pažymėtas gaminys – tai 0,5 m² miško, pasodinto bendradarbiaujant su fondu „Las Na Zawsze”. Nesvarbu, ar jis bus parduotas, ar naudojamas reklamos tikslais, ar laimėtas konkurse. Pirkdami „SkinTra” produktus kartu su mumis sodinate mišką – Jūsų dėka pasodinome jau 2,5 hektarų miško!
DAUGIAU
HairTry – rūpestis Jūsų plaukais
Panašiai kaip ir „SkinTra”, mūsų plaukų priežiūros prekių ženklas „HairTry” taip pat turi būti ekologiškas ir veikti atsižvelgiant į aplinkosaugą.

Remiame iniciatyvą „Ocean Waste Plastic”, kuri kompensuoja į apyvartą patekusį plastiką, valydama jūras ir vandenynus. Kiekvienas buteliukas – tai iš upių, jūrų ir vandenynų surinktas plastikas. „HairTry” bendradarbiauja su „ReSea Project”, skirtu vandens sąlygoms gerinti ir vietinei bendruomenei remti. Plastikas yra perdirbamas tam, kad jį būtų galima vėl panaudoti gaminant naujas pakuotes.

Taip pat remiame fondą „SeedBalls Kenya”. Kiekvienas produktas - tai 20 kamuoliukų su kelių rūšių sėklomis, skirtomis Kenijos ir Rytų Afrikos miškams sodinti. Bendradarbiaudami su „SeedBalls Kenya” remiame to regiono kovą su miškų kirtimu.
DAUGIAU
O ką Jūs galite padaryti tam, kad būtumėte labiau draugiški aplinkai?
Eko kosmetika
Rinkitės ekologiškų prekių ženklų kosmetiką
Sąmoningumas
Pirkite sąmoningai, kad nereikėtų grąžinti siuntos ir išmesti CO2!
Pakartotinis panaudojimas
O jei vis dėlto turite grąžinti siuntą, grąžinkite ją toje pačioje dėžutėje
Išsiuntėme jau 825916 siuntų be plastiko
Neutralizavome jau 3823 tonos anglies
Koks bus mūsų sekantis tikslas?
pixel